Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

Материали от последния един месец

(10 posts)

  1. nettle
    Member

    Здравейте! Напоследък нямах възможност да идвам на лекциите и забелязах, че последният материал, който е качен на сайта, е от 13 април. Дали ще е възможно преподавателите да качат последните лекции или някой да каже горе-долу за какво сте говорили през това време.

    Posted 6 years ago #
  2. plamKaTa
    Member

    Да и в този дух - какво става с проектите, кога ще е 2-рия тест, кога ще дадете следващите задачи (7, 8, 9, 10) и други такива неща? Ако сте заети напълно ви разбирам и аз съм бая зает напоследък - обаче се притеснявам какво ще стане когато ни изсипите всичко това наведнъж в последната седмица, когато и без това ми се събират две три контролни.

    Posted 6 years ago #
  3. До вторник сутринта ще имате проекти. Надявам се, че по същото време ще има и още две задачи, вероятно последни, но това още не е ясно.

    Ще има дата за тест/защита на проект през средата на сесията за четвъртокурсниците, които са на държавен изпит.

    Другата дата ще бъде вероятно една седмица след края на сесията.

    На втори тест няма да бъдат допускани студенти, които не са си защитили проекта.

    Posted 6 years ago #
  4. Пуснах едната презентация, другите две — много скоро.

    Posted 6 years ago #
  5. nettle
    Member

    Благодаря за бързия отговор :)

    Posted 6 years ago #
  6. teti
    Member

    аз не мога да разбера, защо всичко, което се казва се пи

    Posted 6 years ago #
  7. Mishka
    Member

    Напълно съм съгласна с teti. Ние очевидно щом сме записали курса искаме да го учим, ама и вие не ни правете живота черен :)

    Posted 6 years ago #
  8. Няма проблеми да не пи

    Posted 6 years ago #
  9. teti
    Member

    а ако ре

    Posted 6 years ago #
  10. Просто имате 0 точки на проекта.

    Posted 6 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.