Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

Проекти

(15 posts)

  1. nadya
    Member

    Проектите вие ли ще ги давате или всеки сам трябва да си измисли задание и да ви го представи за одобрение? Ако ние си ги мислим горе-долу с каква трудност трябва да бъдат?

    Posted 6 years ago #
  2. Ще ви ги дадем до края на другата седмица.

    Posted 6 years ago #
  3. Dancho
    Member

    Ми като гледам това е темата за проектите ... аз да си задам няколко въпроса за полинома:

    1) Какво значи, че работата с реални коефициенти трябва да я има като "допълнение"? Аз съм го направил да работи с такива, каквито му въведе

    Posted 6 years ago #
  4. 1. Трябва да мога да си направя полином, който работи само с цели коефициенти и да мога да си направя полином, който работи само с реални такива.

    2. Помисли.

    3. Прочети указанията, секцията „Оценяване“.

    4. Както иска

    Posted 6 years ago #
  5. smith2005
    Member

    1)Какво точно имате предвид под "допълнение" ..??Един и същ код ли трябва да обработва
    полиномите с целите ,релните и комп. коеф..

    Posted 6 years ago #
  6. radoslavvv
    Member

    Здравейте,

    Posted 6 years ago #
  7. bluecreature
    Member

    Цък

    Posted 6 years ago #
  8. teti
    Member

    и какво е писмен и устен изпит бе, ма вие много си повярвахте.... що не вземете да сложите датите като новина и да разясните кво имате предвид под устен и писмен изпит, да кажете, че повече проекти няма да има явно и да си признаете, че въобще се излагате с организацията на работата на тоя курс.... то бива бива... ама пък чак такава наглост на напи

    Posted 6 years ago #
  9. bluecreature
    Member

    <irritated>
    Аз написах "Цък", не те; аз не съм един от "тях". А в случай, че се чуди

    Posted 6 years ago #
  10. teti
    Member

    така, извинявай, мислех че си от преподавателите, се тая, мерси че ми каза кво е цък, че как щях да се сетя сама.... напрао не знам.... сигурно трябват пет ви

    Posted 6 years ago #
  11. bluecreature
    Member

    Sorry за сбъркания род. Нова информация (от вчера

    Posted 6 years ago #
  12. teti
    Member

    хехеххее ми темата цък е over. аз мислех че преподател го е написал.. то е обидно да ни казват датите с цък. пък тва, че не се знае кога е датата е още по-голяма глупост, тва е безотговорност към идейте им с падащите совалки... това не е насочено към теб, а към уникалната структурираност на тоя курс...

    Posted 6 years ago #
  13. В онзи документ има гре

    Posted 6 years ago #
  14. rebud
    Member

    Аз не съм в България от 21.6 до 1.7, има ли някаква възможност да се явя?

    Posted 6 years ago #
  15. Втората дата ще бъде след това.

    Posted 6 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.