Програмиране с Python » Форуми » Python

Проблем с резултатите от 3-та задача

(11 posts)

  1. cenkov
    Member

    Здравейте,

    Posted 6 years ago #
  2. MajaM
    Member

    Моят module_game(m1, m2) печата резултата вместо да го връща. Забравих да го оправя това.. Така че имам 0 точки на трета задача, а инъче си мисля, че е вярна. Може ли да я видите пак. ФН 43728

    Posted 6 years ago #
  3. user
    Member

    Здравейте,

    Posted 6 years ago #
  4. Joan
    Member

    Posted 6 years ago #
  5. Joan,
    тестовете не са изтекли, просто бях забравил да сложа връзка към тях :-)

    Прати файла с твоето ре

    Posted 6 years ago #
  6. cenkov
    Member

    Ок де...и какво ? Заради таз гре

    Posted 6 years ago #
  7. Правилата бяха ясни предварително, така че не е редно да ти се вземе само 1 точка.

    Posted 6 years ago #
  8. uZer
    Member

    жалко наистина че не се оценява работата а само резултата.
    да се напи

    Posted 6 years ago #
  9. cenkov
    Member

    Ем...в крайна сметка да сме гледали...то че и "те" се праат...праат се но до някъде имат право що това са правилата...според някои несправедливи според други не! Това е положението. В крайна сметка бая труд се иска да погледне

    Posted 6 years ago #
  10. cenkov
    Member

    Кофтито е само, че по този начин само ние губим(в крайна сметка не ни се казва до колко е качествен кода който пи

    Posted 6 years ago #
  11. Не губите нищо освен малко точки.

    Печелите навика да доставяте код навреме и код, който работи. От първите няколко задачи си пролича колко много хора нямат този навик. Начинът на проверка не е избран, защото се практикува на олимпиадите, а защото се доближава до реално използване на програмата. Напълно е възможно клиентът, на когото се опитвате да пробутвате програмата си да опита точно с някой специален случай и наистина да получите "0 точки". Късмет.

    Повярвайте ни, имаме желание да прочетем, всички ре

    Posted 6 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.