Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

За нас преписващите?

(24 posts)
  • Started 5 years ago by iavoriankov
  • Latest reply from packo

  1. iavoriankov
    Member

    Кофти се получава. Като цяло сте си прави. Но все пак някаква по-чове

    Posted 5 years ago #
  2. vlood
    Member

    Яворе, не искам да си мисли

    Posted 5 years ago #
  3. petio
    Member

    vlood не става въпрос за това. Явор ми помогна с ясната мисъл, че аз няма да предам неговото дома

    Posted 5 years ago #
  4. miroslavnedialkov
    Member

    А какво правим когато не сме преписвали и ни сполети същата участ? Когато сме се стро

    Posted 5 years ago #
  5. angely
    Member

    Абе едва ли само заради обменяне на идеи сте попаднали в тоя списък. Аз видях, че нещата ги гледаха с diff и там много добре си личи как цели пасажи са еднакви. Това не може да се получи от обменяне на идеи.

    Posted 5 years ago #
  6. miroslavnedialkov
    Member

    Ами виж сега, на мен ми показаха какво дава div-а и няма

    Posted 5 years ago #
  7. iavoriankov
    Member

    Точно това имах предвид. Все пак дори резултатите от крайния код са различни... А и все пак е задача за дома

    Posted 5 years ago #
  8. packo
    Member

    1.Поздравявам проверяващите. Хванахте ме, за мое съжаление. Както вече бях писал във форума, дължа ви и на 3-мата по една Б

    Posted 5 years ago #
  9. packo
    Member

    Posted 5 years ago #
  10. angely
    Member

    според мен трябва да ви накажат с махане на някакви точки. така звучи по-честно. -20 точки примерно.

    Posted 5 years ago #
  11. iavoriankov
    Member

    Остава

    Posted 5 years ago #
  12. packo
    Member

    Е нали най-вероятно ще има за есента......???? Не ми се иска да го отписвам.

    Posted 5 years ago #
  13. vlood
    Member

    @packo, съжалявам, че съм звучал злобно. Наистина. Просто гледах от гледната точка на проверяващия, който по някакъв начин е открил преписване. Т.е. според него е преписано. Нямам конкретно инфо за никого до колко си е писал сам, до колко е помагал на други и т.н. За това и мнението ми не е обективно - признавам!
    Дал съм достатъчно доводи, струва ми се, за да подкрепя преподавателите в ре

    Posted 5 years ago #
  14. Crescent
    Member

    Доколкото знам, има

    Posted 5 years ago #
  15. packo
    Member

    ахам. 10-х за информацията.

    Posted 5 years ago #
  16. vlood
    Member

    @Crescent, Това с трите за отписване го има

    Posted 5 years ago #
  17. invisi
    Member

    Случайно влязох да видя какво си пи

    Posted 5 years ago #
  18. iavoriankov
    Member

    Еми то вече и аз не знам какво да мисля(и правя :( ) ... Чакам тук колеги да минат и евентуално ако може да поговоря с водещите ...

    Posted 5 years ago #
  19. vlood
    Member

    Яворе, я, моля те, кажи до къде са стигнали, щом си там, щото иначе няма начин да разбера кога да тичам в посока ФМ

    Posted 5 years ago #
  20. imp
    Member

    Posted 5 years ago #
  21. miroslavnedialkov
    Member

    Да, така е, ако си преписвал и си трие

    Posted 5 years ago #
  22. iavoriankov
    Member

    Аз говорих с Бачийски - разбрахме се, че до ден-два ще се обяви алтернативите какво може да става.

    ПС: Аз не съм преписвал, споделял съм с приятел възгледа ми върху задача, дори с примери код - не съм и подозирал, че просто ще ги перифразира. Също така съм си разменял Unit тестове, код съм виждал на доста хора посещаващи курса(от непреписвачите) - не съм преписвал от тях - просто ми е била интересна тяхната реализация.

    Но както и да е - това мина. Мога само да помоля(за n-ти път и сигурно вече съм обявен за най-нахалния студент в историята) да се даде време за септември и цялата процедура да се измести преди септемврийската сесия. За някои(примерно мен) ще е мнооого тежка. Но определено не искам заради това дома

    Posted 5 years ago #
  23. Забраниха ми да се изказвам в тази тема, значи, защото много хора щяли много да ми се разсърдят. Затова няма да пускам diff-ове да ги видим всички. Няма да задълбавам в къде приключва "обмяната на идеи" и започва "преписването". Няма дори да коментирам обстойно колко малко хора имаха някаква смелост да си кажат "Да, преписвал съм, съжалявам. Ще си посрещна последствията.".

    Ще ви спестя и всичко друго което си мисля. Просто ще ви обърна внимание на два факта.

    Факт 1: Понеже отписването на курс е тесла, ще ви дадем

    Posted 5 years ago #
  24. packo
    Member

    Posted 5 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.