Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

Python Challenge

(10 posts)

  1. Pitboss
    Member

    С доста зор и още повече безсънни нощи минах 15-то ниво, току що :) и намерих за уместно да се похваля на всички тука :) Щом аз го минах, сигурно има и други, които са го минали, но ми е чудно, защо си трайкат ? Както и да е крайно време бе

    Posted 5 years ago #
  2. icanfly
    Member

    Забих на 6-то и ми се наложи да чиитна, защото ако не го бях направил, най-вероятно щях да се самовзривя от любопитство за какво става дума... така или иначе мисля, че никога няма

    Posted 5 years ago #
  3. roadstar
    Member

    Аз съм на седмо.

    Posted 5 years ago #
  4. JLeno
    Member

    Засега съм на 4-та загадка. Бавно и постепенно ще ги мина! :) Бонус-точките са без значение.

    Posted 5 years ago #
  5. grayraven
    Member

    11то ...

    Posted 5 years ago #
  6. Бонус-точките са без значение.

    That's the spirit! Точно така! Сега остава да кажете същото и за оценките и ще съм много щастлив :)

    Posted 5 years ago #
  7. grayraven
    Member

    бих поспорила по въпроса трябва или не трябва да ти пука за оценките ... но не тука...

    Posted 5 years ago #
  8. Pitboss
    Member

    Хахах, ми на мен също не ми е за бонус точките, още повече, че аз като се зарибих това дори не се знае

    Posted 5 years ago #
  9. и аз съм на нивото с картинката (7), ама не съм имал време да го започна от поне 10 дена. 6-тото ми отне много време.

    Posted 5 years ago #
  10. Chrono
    Member

    Аз съм стигнал до 22-ро, като веднага си признавам, че на нивото с Аудио файла/"Inverted Endian" намерих подсказката, нищо не ми говоре

    Posted 5 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.