Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

Оценяване на Полином

(7 posts)

  1. veni
    Member

    Posted 6 years ago #
  2. Не гледайте в чуждите дворчета, а в собственото си.

    Posted 6 years ago #
  3. teti
    Member

    ама защо са ме карате да се обаждам и по тай тема, който е виновен по-добре да си мълчи, не мислите ли, че това е най-доброто ре

    Posted 6 years ago #
  4. XXX
    Member

    Не сме коне с капаци, че да си гледаме само собствените си дворчета ;)
    Незнам защо ни имате за толкова тъпи и залюхани ?!?! Да си имаме уважението,а ?!?
    Дадохте проект с много бонуси - ОК. Сега мислите, че сте объркали и сменяте по някое време критериите. Незнам дали съм прав, но си мисля, че не ви се дават толкова точки на студентите (макар и да са заслужени) и за това правите тази промяна, за да можете да смъквате повече точки. Защо ??? Защотото някой ще се потруди повече, за да направи и бонусите? Някои вече са минали по старото оценяване - това прави промяната още по-неправилна и некоректна. Аз съм твърдо за връщане на старото оценяване!!!
    До колкото знам курса не е за качествен и стилен код, а за програмиране на Питон!!!
    Нека има и процент за стил, НО абсолютно не логично е най-голям процент от точките да идват от стила !!!

    Posted 6 years ago #
  5. teti
    Member

    а нека само да добавя още нещо към посланието на ХХХ, дори оценяването от първите проекти, да сте оценили, че не е коректно, и реално да режете точките на хората несправедливо, и да искате да ни помогнете на останалите с новото оценяване, нямате правото, етичното право нямате, т.к. така ще са ощетени предните колеги, няма значение дали студентите казват "ок, как да е, да пи

    Posted 6 years ago #
  6. Dancho
    Member

    teti и XXX: разваляте настроенито във форума. Май имате много свободно време? Няма смисъл от тези приказки ...

    Posted 6 years ago #
  7. XXX
    Member

    Dancho, виж аз кво ще ти кажа: Ако не ме засягаха нещата въобще няма

    Posted 6 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.