Програмиране с Python » Форуми » Общи въпроси

druga data za zashtita na proekta

(21 posts)

  1. annienik
    Member

    Здравейте,

    Posted 5 years ago #
  2. Posted 5 years ago #
  3. s4ndok4n
    Member

    Подкрепям предложнието..не смао защото няма да можем да си изпипаме проектите достатъчно добре ами и защото защитата ще отнеме цял ден и няма да се подготвим добре и за последните изпити в края на сесията.

    Posted 5 years ago #
  4. kkonstantinov
    Member

    Време бе

    Posted 5 years ago #
  5. Pitboss
    Member

    Posted 5 years ago #
  6. Mim
    Member

    Пи

    Posted 5 years ago #
  7. Crescent
    Member

    От мен има +1 ;)

    Posted 5 years ago #
  8. Chrono
    Member

    Posted 5 years ago #
  9. s4ndok4n
    Member

    не става въпрос за мързел... всеки е човек и си има физически предел. Предполагам че като 1-вокурсници сме се натварили малко повечко и сега ни идва нанагорно. Единственото което аз бих помолил е един спокоен ден за да завър

    Posted 5 years ago #
  10. iavoriankov
    Member

    Абе не знам ...

    Posted 5 years ago #
  11. dg
    Member

    Нито маратон от защита, тест и изпит. Затова подкрепям отсрочката.

    Posted 5 years ago #
  12. annienik
    Member

    Надявам се водещите на курса да кажат своето мнение по въпроса, макар и то да е негативно.

    Posted 5 years ago #
  13. mitaka
    Member

    Повече време на никой не е изли

    Posted 5 years ago #
  14. munch
    Member

    наистина едно удължаване няма да е зле. поне няма да е много натоварено на защите

    Posted 5 years ago #
  15. Трета дата за защита на проектите няма да има.

    Posted 5 years ago #
  16. 3dwarman
    Member

    Тези които не успеят да си защитят проекта до 2ри за септември какво правят ?

    Posted 5 years ago #
  17. Защитават го след втори, в поправителната сесия. После правят тест, ако им трябват точки.

    Ако това опира до общежития, има две стратегии - правите едно хубаво предположение колко ще изкарате и се постаравате хубаво да го изкарате. Алтернативно, допускате че сте изкарали три.

    Posted 5 years ago #
  18. 3dwarman
    Member

    Не не става дума за общежития. Просто няма как да го направя проекта за тогава. Последния ми изпит е на 8-ми а и съм по цял ден на работа и пи

    Posted 5 years ago #
  19. invisi
    Member

    Очевидно няма да има друга дата за проверка на проектите, макар че според мен събота или неделя - 5.07,6.07 са идеален вариант, тъй като хем почти няма да има вече изпити, хем няма да е и работен ден. Но въпроса ми е следния, тъй като се оказва, че няма да успея, по всяка вероятност, да огрея на всякъде утре, съм на друг изпит, както се случи и на 1вата дата, така че ако не успея да се добера, трябва ли да правя тест в други ден или и той заедно със защитата ще са на есен?!

    Posted 5 years ago #
  20. bobeff
    Member

    Ако ре

    Posted 5 years ago #
  21. invisi
    Member

    Днес бях на 2 изпита,а и съм на работа и няма

    Posted 5 years ago #

RSS feed for this topic

Reply

You must log in to post.